2016/2017

SEZÓNA 2016/2017

MISTROVSTVÍ SVĚTA – PRAHA – IFMS: 1x zlato, 1x stříbro, 4x bronz
1. místo – MISTRYNĚ SVĚTA – pódiová sestava seniorky mix
2. místo – I. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – sólo 2baton juniorky – Laura Kasperlíková
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – pochodové defilé juniorky
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – duo baton juniorky – Melča + Laura
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – duo pompom kadetky – Kája + Sára
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – miniformace pompom kadetky
4. místo – pódiová sestava kadetky
4. místo – trio baton kadetky – Kája + Sára + Lenka

SILESIA GRAND PRIX – HLUČÍN – ČFMS: 1x zlato, 1x stříbro

1. místo – miniformace pom kadetky – POSTUP NA ME
2. místo – miniformace baton juniorky – POSTUP NA ME
7. místo – sólo baton juniorky – Laura Kasperlíková – POSTUP NA ME
8. místo – sólo pom kadetky – Sára Popovová – POSTUP NA ME
8. místo – sólo baton seniorky – Anet Kováříková – POSTUP NA ME
MEMORIÁL JIŘÍHO NECIDA – OSTRAVA – ČFMS: 2x stříbro
2. místo – miniformace baton kadetky – POSTUP NA ME

2. místo – trio baton kadetky – Niki + Ali + Terka – POSTUP NA ME
5. místo – sólo baton kadetky – Kája Krzanová – POSTUP NA ME
6. místo – sólo baton kadetky – Leňa Jeleňová – POSTUP NA ME
6. místo – sólo 2baton juniorky – Terka Galuszková – POSTUP NA ME
7. místo – sólo pom kadetky – Leňa Jeleňová – POSTUP NA ME
12. místo – sólo baton kadetky – Niki Durczoková – POSTUP NA ME
13. místo – sólo baton kadetky – Kika Imrichová – POSTUP NA ME
14. místo – sólo baton kadetky – Vivien Valošková

KARVINÁ – FINÁLE MČR „A“ – BATON – ČFMS: 2x stříbro, 2x bronz

2. místo – I. VICEMISTRYNĚ ČR – miniformace baton littlekadetky
2. místo – I. VICEMISTRYNĚ ČR – trio baton littlekadetky – Terezka + Domča + Natka
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – sólo baton littlekadetky – Emička Volková
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – trio baton kadetky – Kája + Sára + Leňa – POSTUP NA MS
4. místo – pódiová sestava littlekadetky
4. místo – pódiová sestava kadetky – POSTUP NA MS
4. místo – duo baton juniorky – Melča + Laura – POSTUP NA MS
6. místo – pochodové defilé juniorky – POSTUP NA MS
10. místo – sólo 2baton juniorky – Laura Kasperlíková – POSTUP NA MS
11. místo – duo baton kadetky – Vivi + Ester
14. místo – sólo baton juniorky – Laura Kasperlíková
16. místo – miniformace baton juniorky
34. místo – sólo baton seniorky – Anet Kováříková

NÁCHOD – FINÁLE MČR „A“ – POM, MIX – ČFMS: 1x bronz
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – miniformace pompom littlekadetky
4. místo – pódiová sestava mix seniorky – POSTUP NA MS
5. místo – sólo pompom littlekadetky – Terezka Szotková
5. místo – duo pompom kadetky – Sára + Kája – POSTUP NA MS
5. místo – miniformace pompom kadetky
13. místo – sólo pompom kadetky – Sára Popovová

OPAVA – FINÁLE MČR „B“ ČFMS:
4. místo – duo baton kadetky – Vivi + Ester – POSTUP DO „A“
4. místo – sólo pompom kadetky – Sára Popovová – POSTUP DO „A“
24. místo – duo baton seniorky – Míša + Soňa

DOLNÍ BENEŠOV – KVALIFIKACE ČFMS: 2x zlato, 6x stříbro, 3x bronz
1. místo – pódiová sestava kadetky A
1. místo – trio baton kadetky A – Alenka + Terka + Niki
2. místo – sólo baton juniorky A – Laura Kasperlíková
2. místo – miniformace baton juniorky A
2. místo – duo pompom kadetky – Sára + Kája
2. místo – pódiová sestava littlekadetky
2. místo – duo baton kadetky B – Vivi + Ester
2. místo – sólo pompom kadetky B – Lenka Jeleňová
3. místo – sólo baton kadetky A – Lenka Jeleňová
3. místo – miniformace baton kadetky A
3. místo – sólo 2baton juniorky – Terka Galuszková
7. místo – sólo baton kadetky B – Vivi Valošková
12. místo – sólo baton kadetky B – Kika Imrichová
13. místo – sólo baton kadetky B – Bára Lukáčová

BYSTŘICE – KVALIFIKACE ČFMS: 4x zlato, 4x stříbro, 4x bronz
1. místo – sólo 2baton juniorky – Laura Kasperlíková
1. místo – sólo baton littlekadetky – Ema Volková
1. místo – trio baton littlekadetky – Domča + Natka + Terka
1. místo – miniformace baton littlekadetky
2. místo – trio baton kadetky A – Lenka + Sára + Kája
2. místo – miniformace pompom kadetky
2. místo – sólo pompom littlekadetky – Terezka Szotková
2. místo – miniformace pompom littlekadetky
3. místo – defilé juniorky A
3. místo – sólo baton kadetky A – Kája Krzanová
3. místo – sólo baton seniorky A – Anet Kováříková
3. místo – sólo pompom kadetky B – Sára Popovová
4. místo – sólo baton kadetky A – Nikča Durczoková
4. místo – duo baton juniorky A – Melča + Laura
4. místo – pódiová sestava mix seniorky
4. místo – duo baton seniorky B – Míša + Soňa

MAŽORETKA JUVENTUSU – KARVINÁ: 3x zlato, 3x stříbro, 3x bronz
1. místo – sólo baton kadetky – Kája Krzanová
1. místo – sólo baton juniorky – Laura Kasperlíková
1. místo – trio baton kadetky – Lenka + Sára + Kája
2. místo – miniformace baton littlekadetky
2. místo – sólo baton kadetky – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo 2baton juniorky – Laura Kasperlíková
3. místo – sólo baton seniorky – Anet Kováříková
3. místo – duo baton kadetky – Ester + Vivi
3. místo – duo baton juniorky – Melča + Laura
4. místo – trio baton littlekadetky – Domča + Natka + Terka
4. místo – duo baton seniorky – Anet + Kika
5. místo – sólo baton seniorky – Kika Kánová
6. místo – sólo baton seniorky – Natka Hupková

MIKADO OPEN – KARVINÁ: 11x zlato, 10x stříbro, 7x bronz
1. místo – sólo pompom kadetky starší – Lenka Jeleňová
1. místo – sólo baton kadetky r. 2006 starší – Lenka Jeleňová
1. místo – sólo baton juniorky r. 2005 mladší – Laura Kasperlíková
1. místo – sólo baton seniorky mladší – Anet Kováříková
1. místo – duo pompom seniorky – Natka + Katka
1. místo – miniformace pompom littlekadetky
1. místo – miniformace pompom kadetky
1. místo – miniformace pompom seniorky
1. místo – duo baton kadetky mladší – Vivi + Ester
1. místo – duo baton seniorky mladší – Anet + Kika
1. místo – miniformace baton kadetky
2. místo – sólo pompom kadetky starší – Sára Popovová
2. místo – sólo pompom seniorky – Natka Hupková
2. místo – sólo baton kadetky r. 2009 – Vivi Valošková
2. místo – sólo baton seniorky mladší – Natka Hupková
2. místo – sólo 2baton juniorky – Laura Kasperlíková
2. místo – duo pompom juniorky – Sabka + Katka
2. místo – trio baton littlekadetky – Natka + Domča + Terka
2. místo – duo baton juniorky – Melča + Laura
2. místo – miniformace baton littlekadetky
2. místo – miniformace baton juniorky
3. místo – sólo pompom kadetky mladší – Terka Szotková
3. místo – sólo pompom juniorky – Katka Balwarová
3. místo – sólo pompom seniorky – Katka Piechová
3. místo – sólo baton kadetky r. 2006 mladší – Niki Durczoková
3. místo – sólo 2baton juniorky – Natka Hupková
3. místo – duo baton kadetky starší – Sára + Lenka
3. místo – duo baton seniorky starší – Míša + Sońa
4. místo – sólo baton kadetky r. 2006 mladší – Bára Lukáčová
4. místo – sólo 2baton juniorky – Terka Galuszková
4. místo – trio baton kadetky starší – Alenka + Terka + Niki
5. místo – sólo baton kadetky r. 2008 starší – Kika Imrichová
5. místo – sólo baton seniorky mladší – Kika Kánová

HRADECKÁ HŮLKA – HRADEC NAD MORAVICÍ: 2x zlato, 6x stříbro, 6x bronz
1. místo – pódiová sestava kadet B
1. místo – sólo junior 2baton – Laura Kasperlíková
2. místo – sólo kadet baton – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo kadet pompom B – Sára Popovová
2. místo – trio kadet baton – Lenka J., Kája K., Sára P.
2. místo – duo kadet baton B – Esterka F., Vivi V.
2. místo – duo kadet pompom B – Kája K., Sára P.
2. místo – miniformace littlekadet baton
3. místo – sólo kadet baton – Kajka Krzanová
3. místo – trio kadet baton – Alenka S., Niki D., Terka M.
3. místo – miniformace kadet baton
3. místo – sólo littlekadet pompom – Terka Szotková
3. místo – sólo senior baton – Anet Kováříková
3. místo – sólo senior pompom – Naty Hupková
4. místo – sólo junior baton – Laura Kasperlíková
4. místo – sólo junior pompom – Sabka Chalasová
4. místo – sólo kadet pompom B – Lenka Jeleňová
4. místo – sólo senior pompom – Kačka Piechová
5.
místo – duo senior baton – Kika K., Anet K.
6. místo – sólo kadet baton – Niki Durczoková
7. místo – sólo littlekadet baton – Ema Volková
7. místo – sólo kadet baton mladší B – Vivi Valošková
7. místo – duo senior baton B – Míša S., Soňa M.
11. místo – sólo senior baton – Kika Kánová
12. místo – sólo kadet mladší baton B – Kika Imrichová
17. místo – sólo kadet starší baton B – Bára Lukáčová

DAISY CUP – OSTRAVA: 5x zlato, 3x stříbro, 3x bronz
1. místo – sólo kadetky pompom B – Lenka Jeleňová
1. místo – sólo seniorky pompom A – Natka Hupková
1. místo – sólo kadetky nejmladší baton B – Vivi Valošková
1. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
1. místo – sólo seniorky 2baton – Míša Steculová
2. místo – duo seniorky pompom – Katka Piechová, Natka Hupková
2. místo – sólo juniorky 2baton – Terka Galuszková
2. místo – sólo seniorky 2baton – Natka Hupková
3. místo – sólo kadetky pompom B – Sára Popovová
3. místo – sólo seniorky baton A – Anet Kováříková
3. místo – trio kadetky baton A – Alenka S., Terka M., Niki D.
4. místo – sólo junior pompom B – Natka Mikšaníková
4. místo – sólo seniorky baton A – Kika Kánová
4. místo – duo seniorky baton A – Kika Kánová, Anet Kováříková
6. místo – sólo kadetky baton A – Lenka Jeleňová
6. místo – sólo juniorky baton A – Laura Kasperlíková
7. místo – sólo kadetky starší baton B – Barča Lukáčová
9. místo – sólo kadetky baton A – Niki Durczoková

 

Oslovení lidé (1 476)