Asistentky

Aneta Kováříková

1) Co pro tebe znamená mažoretkový sport?

Mažoretkový sport pro mě znamená svět, ve kterém mě vše baví. Učím se zde nové věci, mám spoustu dobrých kamarádek. S mažoretkovým sportem jsem začala už jako šestiletá holka a doposud mě tento sport nesmírně baví a naplňuje . Naučil mě nikdy se nevzdávat a bojovat do poslední chvíle.

2) V čem je výjimečný sportovní oddíl mažoretek MiKaDo?

Tým MiKaDo je skvělý hlavně díky tomu, že je spjat s pevným a opravdovým přátelstvím a všichni držíme při sobě. Hodně pro mě znamenají i naše skvěle trenérky, které nás naučily si pomáhat a podporovat se. Velice si vážím šance stát se asistentkou trenérek. Naším cílem je získat úspěchy a být profesionální, výjimečný a férový tým, který táhne za jeden provaz. MiKaDo je velký kus mého života.

 

Laura Kasperlíková

1) Co pro tebe znamená mažoretkový sport?

Je to vlastně celý můj život. Tento sport mě naplňuje, přináší mi radost a je to součást mého já. Mažoretky dělám od svých čtyř let a i po tolika letech tento sport miluji.

2) V čem je výjimečný sportovní oddíl mažoretek MiKaDo?

Oddíl MiKaDo je jeden skvělý kolektiv holek. I když se někdy soutěžní choreografie nepovede, nikdo z nás to nevzdává a bojuje dál. A v tom je ta naše síla, která nás žene dál.

 

 

Tereza Mayerová

1) Co pro tebe znamená mažoretkový sport?

Mažoretkový sport pro mě znamená moc. Je to něco, co už je součástí mého života a myslím, že by se mi toho těžko vzdávalo. Každá sezóna je plná nových očekávání. Další, vyšší a vyšší cíle. A nejlepší je, když se nám ty cíle splní, prožíváme spolu ty největší úspěchy, radost a emoce. Mažoretky pro mě nejsou jen sport, je to také poznání nových kamarádek a je to něco, co mě baví.

2) V čem je výjimečný sportovní oddíl mažoretek MiKaDo?

MiKaDo je opravdu výjimečná skupina. Má pro mě něco, co žádný jiný tým ne. Když soutěžíme, máme od všech neskutečnou podporu. Mezi sebou, od rodičů, ale hlavně od našich úžasných trenérek, které by pro nás udělaly vše. Tenhle kolektiv se jen tak někde nenajde.