2021/2022

SEZÓNA 2021/2022

ESTRELLA BALL CUP – HLUČÍN: 6xzlato,14x stříbro,8x bronz
1. místo – sólo littlekadetky pompom – Anna Nagia Abdulbari
1. místo – sólo seniorky baton mladší A – Eva Oberherrová
1. místo – sólo seniorky 2baton – Eva Oberherrová
1. místo – duo seniorky baton – Laura Riedlová, Laura Kasperlíková
1. místo – duo seniorky 2baton – Eva Oberherrová, Vendula Stoláriková
1. místo – miniformace seniorky 2baton – YAMA
2. místo – podiová sestava juniorky baton A – PŘÍBĚH LVICE
2. místo – podiová sestava seniorky pompom – LEGEND OF CHINA
2. místo – defilé baton juniorky – RAYA AND THE LAST DRAGON
2. místo – defilé baton seniorky – ŠIKMÝ KOSTEL, PŘÍBĚH STARÉ KARVINÉ
2. místo – sólo kadetky baton starší B – Aneta Cehelniková
2. místo – sólo juniorky baton střední A – Emma Bartošová
2. místo – sólo seniorky baton mladší A – Tereza Müllerová
2. místo – sólo seniorky baton střední A – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo seniorky pompom mladší A – Lenka Jeleňová
2. místo – duo juniorky baton starší A – Emma Bartošová, Kristýna Beranová
2. místo – miniformace littlekadetky pompom – MRAVENEČCI A BORŮVKA
2. místo – miniformace juniorky pompom – WILD CARD
2. místo – miniformace seniorky pompom – RADIOAKTIVITA
2. místo – miniformace seniorky 2baton – WINTERSPELL
3. místo – podiová sestava seniorky baton – R.U.R
3. místo – sólo kadetky pompom A – Adéla Horská
3. místo – sólo juniorky 2baton – Emma Bartošová
3. místo – sólo seniorky baton střední A – Laura Kasperlíková
3. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
3. místo – duo juniorky baton starší A – Natálie Paličková, Christina Stanieková
3. místo – duo juniorky pompom – Adéla Horská, Beata Berbálková
3. místo – miniformace kadetky pompom – CASPER
4. místo – podiová sestava kadetky baton B – V PEŘINĚ
4. místo – miniformace seniorky baton A – DĚTI LESA
5. místo – sólo kadetky pompom A – Tereza Honiewiczová
5. místo – sólo kadetky baton starší A – Leona Beňková
5. místo – sólo juniorky baton mladší A – Wiktoria Poncza
5. místo – sólo juniorky baton střední A – Dominika Sýkorová
5. místo – sólo seniorky pompom mladší A – Elen Tiszaiová
5. místo – seniorky sólo 2baton – Tereza Müllerová
5. místo – seniorky trio pompom – Lenka Jeleňová, Alena Szvitková, Elen Tiszaiová
5. místo – miniformace juniorky baton A – CATWOMAN
6. místo – sólo juniorky pompom A – Wiktoria Poncza
6. místo – sólo juniorky baton střední A – Beata Berbálková
6. místo – sólo juniorky baton starší A – Kristýna Beranová
6. místo – sólo seniorky baton starší A – Laura Riedlová
6. místo – sólo seniorky 2baton – Lenka Jeleňová
6. místo – miniformace littlekadenty baton – PRINCEZNY
6. místo – miniformace seniorky baton A – DEN, KDY SE SMRT ZAMILOVALA DO ŽIVOTA
7. místo – sólo juniorky baton střední A – Natálie Paličková
7. místo – sólo juniorky baton starší A – Christina Stanieková
7. místo – sólo seniorky 2baton – Vendula Stoláriková
7. místo – miniformace kadetky baton B – RIO
7. místo – miniformace juniorky baton A – ŠTEFAN
8. místo – sólo kadetky pompom B – Aneta Cehelniková
8. místo – sólo juniorky baton mladší A – Hana Kozáková
8. místo – sólo juniorky baton starší A – Christina Stanieková
8. místo – sólo juniorky 2baton – Vivien Valošková
8. místo – sólo juniorky baton střední A – Vivien Valošková
9. místo – sólo kadetky baton starší A – Tereza Honiewiczová
9. místo – sólo juniorky 2baton – Hana Kozáková
12. místo – sólo seniorky baton starší A – Kateřina Begalčisová
13. místo – sólo seniorky baton starší A – Eva Bodláková

 

BĚLOTÍNSKÝ POHÁR– BĚLOTÍN: 18x zlato, 14x stříbro, 6x bronz
1. místo – podiová sestava juniorky baton – PŘÍBĚH LVICE
1. místo – podiová sestava seniorky baton – RUR
1. místo – pódiová sestava seniorky pompom – LEGEND OF CHINA
1. místo – miniformace littlekadetky baton – PRINCEZNY
1. místo – miniformace littlekadetky pompom – MRAVENEČCI A BORŮVKA
1. místo – miniformace juniorky baton – CATWOMAN
1. místo – miniformace juniorky pompom – WILD CARD
1. místo – miniformace seniorky baton – DĚTI LESA
1. místo – miniformace seniorky 2baton – WINTERSPELL
1. místo – sólo littlekadetky pompom – Anna Nagia Abdulbari
1. místo – sólo kadetky pompom – Leona Beňková
1. místo – sólo juniorky baton – Emma Bartošová
1. místo – sólo juniorky 2baton – Emma Bartošová
1. místo – sólo seniorky baton mladší – Laura Kasperlíková
1. místo – sólo seniorky pompom – Lenka Jeleňová
1. místo – sólo seniorky 2baton – Eva Oberherrová
1. místo – duo juniorky baton – Emma Bartošová, Kristýna Beranová
1. místo – duo seniorky 2baton – Eva Oberherrová, Vendula Stolariková
2. místo – podiová sestava kadetky baton – V PEŘINĚ
2. místo – miniformace kadetky pompom – CASPER
2. místo – miniformace juniorky baton – ŠTEFAN
2. místo – miniformace seniorky baton – DEN KDY SE SMRT ZAMILOVALA DO ŽIVOTA
2. místo – miniformace seniorky pompom – RADIOAKTIVITA
2. místo miniformace seniorky 2baton – YAMA
2. místo – sólo juniorky pompom – Karolína Cikrlová
2. místo – sólo juniorky 2baton – Vivien Valošková
2. místo – sólo seniorky baton mladší – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo seniorky baton starší – Kateřina Begalčisová
2. místo – duo juniorky baton – Christina Stanieková, Natálie Paličková
2. místo – duo juniorky pompom – Ema Volková, Wiktoria Poncza
2. místo – duo seniorky baton – Laura Kasperlíková, Laura Riedlová
2. místo – duo seniorky pompom – Alena Szvitková, Lenka Jeleňová
3. místo – miniformace kadetky baton – RIO
3. místo – sólo kadetky baton – Leona Beňková
3. místo – sólo kadetky pompom – Tereza Honiewiczová
3. místo – sólo juniorky baton – Vivien Valošková
3. místo – sólo seniorky baton mladší – Eva Oberherrová
3. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
4. místo – sólo kadetky baton – Tereza Honiewiczová
4. místo – sólo kadetky pompom – Aneta Cehelniková
4. místo – sólo juniorky 2baton – Hana Kozáková
4. místo – sólo seniorky 2baton – Lenka Jeleňová
5. místo – sólo kadetky baton – Aneta Cehelniková
5. místo – sólo seniorky baton mladší – Tereza Müllerová
5. místo – sólo seniorky 2baton – Tereza Müllerová
7. místo – sólo juniorky baton – Karolína Cikrlová
7. místo – sólo seniorky baton mladší – Laura Riedlová
7. místo – sólo seniorky 2baton – Vendula Stolariková
8. místo – sólo juniorky baton – Kristýna Beranová
8. místo – sólo juniorky pompom – Wiktoria Poncza
8. místo – sólo seniorky baton mladší – Vendula Stolariková
9. místo – sólo juniorky baton – Hana Kozáková
9. místo – sólo juniorky pompom Ema Volková
9. místo – sólo seniorky baton mladší – Eva Bodláková
11. místo – sólo juniorky baton – Wiktoria Poncza
13. místo – sólo juniorky baton – Dominika Sýkorová
15. místo – sólo juniorky baton – Christina Stanieková
16. místo – sólo juniorky baton – Natálie Paličková

MIKADO OPEN – KARVINÁ:  10x zlato, 11x stříbro, _x bronz

1. místo – miniformace seniorky baton – DĚTI LESA
1. místo – miniformace seniorky pompom – RADIOAKTIVITA
1. místo miniformace seniorky 2baton – YAMA
1. místo – sólo littlekadetky pompom – Anna Nagia Abdulbari
1. místo – sólo juniorky baton střední – Emma Bartošová
1. místo – sólo seniorky baton mladší – Tereza Odvárková
1. místo – sólo seniorky baton střední – Lenka Jeleňová
1. místo – sólo seniorky pompom starší – Lenka Jeleňová
1. místo – sólo seniorky 2baton – Eva Oberherrová
1. místo – duo seniorky baton – Laura Kasperlíková, Laura Riedlová
2. místo – miniformace kadetky pompom – CASPER
2. místo – miniformace seniorky baton – DEN KDY SE SMRT ZAMILOVALA DO ŽIVOTA
2. místo – miniformace seniorky 2baton – WINTERSPELL
2. místo – sólo juniorky baton střední – Vivien Valošková
2. místo – sólo juniorky 2baton – Emma Bartošová
2. místo – sólo seniorky baton mladší – Eva Oberherrová
2. místo – sólo seniorky baton střední – Laura Kasperlíková
2. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
2. místo – duo juniorky pompom – Adéla Horská, Beáta Berbálková
2. místo – duo seniorky baton – Lenka Jeleňová, Tereza Odvárková
2. místo – duo seniorky 2baton – Eva Oberherrová, Vendula Stolariková
3. místo – miniformace littlekadetky baton – PRINCEZNY
3. místo – miniformace juniorky baton – ŠTEFAN
3. místo – miniformace juniorky pompom – WILD CARD
3. místo – duo juniorky baton – Christina Stanieková, Natálie Paličková
3. místo – sólo juniorky baton střední – Natálie Paličková
3. místo – sólo seniorky baton mladší – Tereza Müllerová
3. místo – sólo seniorky baton starší – Laura Riedlová
3. místo – sólo seniorky pompom starší – Elen Tiszaiová
3. místo – sólo seniorky 2baton – Lenka Jeleňová
4. místo – miniformace littlekadetky pompom – MRAVENEČCI A BORŮVKA
4. místo – miniformace juniorky baton – CATWOMAN
4. místo – sólo juniorky 2baton – Vivien Valošková
4. místo – sólo juniorky baton mladší – Hana Kozáková
4. místo – sólo juniorky baton starší – Kristýna Beranová
4. místo – sólo seniorky baton střední – Vendula Stolariková
4. místo – sólo seniorky 2baton – Vendula Stolariková
4. místo – duo juniorky pompom – Ema Volková, Wiktoria Poncza
4. místo – trio seniorky pompom – Alena Szvitková, Lenka Jeleňová, Elen Tiszaiová
5. místo – miniformace kadetky baton – RIO
5. místo – sólo kadetky baton starší – Leona Beňková
5. místo – sólo juniorky baton mladší – Wiktoria Poncza
5. místo – sólo juniorky baton starší – Karolína Cikrlová
5. místo – sólo juniorky pompom – Karolína Cikrlová
5. místo – duo juniorky baton – Emma Bartošová, Kristýna Beranová
6. místo – sólo seniorky 2baton – Tereza Müllerová
6. místo – sólo seniorky baton starší – Kateřina Begalčisová
7. místo – sólo kadetky baton mladší – Aneta Cehelniková
7. místo – sólo kadetky pompom – Leona Beňková
7. místo – sólo juniorky baton starší – Christina Stanieková
7. místo – sólo juniorky 2baton – Hana Kozáková
7. místo – sólo seniorky baton starší – Eva Bodláková
9. místo – sólo juniorky baton střední – Dominika Sýkorová
10. místo – sólo kadetky baton starší – Tereza Honiewiczová
10. místo – sólo kadetky pompom – Aneta Cehelniková
10. místo – sólo juniorky baton střední – Beáta Berbálková
11. místo – sólo kadetky pompom – Tereza Honiewiczová
11. místo – sólo juniorky pompom Ema Volková
12. místo – sólo juniorky pompom – Wiktoria Poncza