Kalendář akcí

ZÁŘÍ 2019

2. 9. – společný náborový trénink na ZŠ Majákovskeho od 16:00 do 18:00
3. 9. – společný náborový trénink na ZŠ Majákovskeho od 16:00 do 18:00
4. 9. – náborová akce
5. 9. – náborová akce
6. 9. – slavnostní otevření ZŠ Dělnická
7. 9. – vystoupení v Českém Těšíně (informace na FB stránkách)
11. 9. – nábor nových členů na ZŠ U Studny od 15:30 do 17:00
12. 9. – vystoupení  v centru Alzheimer  (informace na FB stránkách)
18. 9. – nábor nových členů na ZŠ U Studny od 15:30 do 17:00
25. 9. – nábor nových členů na ZŠ U Studny od 15:30 do 17:00
29. 9. – sportovní den – areál loděnice (informace na FB stránce)

ŘÍJEN 2019

2. 10. – nábor nových členů na ZŠ U Studny od 15:30 do 17:00
4. – 6. 10. – výjezdové soustředění – Velké Losiny
7. 10. – měření na nové kostýmy
19. 10. – víkendový trénink littlekadetek
25. 10. – vystoupení na prodloužené
26. 10. – taneční seminář – 9:00 – 12:00

LISTOPAD 2019

2. 11. – taneční seminář – 10:00 – 14:30
3. 11. – vystoupení Český Těšín – Silva sólo
3. 11. – účast trenérek na finále soutěže „Díky trenére“ – Praha
15. 11. – vystoupení na Průmyslové SŠ – 8:30 – 10:00 – Domorodci
16. 11. – víkendový trénink (rozpis na fb)
16. 11. – vystoupení – florbal – seniorky impro
30. 11. – twirlingový seminář – 10:00 – 16:30
30. 11. – vystoupení – basket – seniorky impro

PROSINEC 2019

13. 12. – vystoupení v klubu seniorů + na závěrečné – Domorodci (trénink odpadá)
19. 12. – společný Vánoční trénink (poslední trénink v kalendářním roce)

LEDEN 2020

4. 1. – vystoupení basket – seniorky improvizace
6. 1. – začínají pravidelné tréninky v novém kalendářním roce
11. 1. – novoroční MiKaDo párty
24. – 26. 1. – výjezdové soustředění – Velké Losiny

ÚNOR 2020

1. 2 . – celorepublikový summit ČFMS – trenérky
2. 2. – soutěž sóloformací – Porubský pohár
8. 2. – soutěž všech sóloformací – MiKaDo Open
29. 2. – soutěž sóloformací a skupin Daisy cup – Bohumín

BŘEZEN 2020

14. 3. – soutěž sóloformací O Pohár moravské Ostravy
21. 3. – kvalifikace IFMS – Dolní Benešov
28. 3. – kvalifikace IFMS – Hradec nad Moravicí
29. 3. – kvalifikace IFMS B – Bystřice (littlekadetky)

DUBEN 2020

11. 4. – semifinále IFMS – Moravská Nová Ves (jen sóloformace a malé formace)
19. 4. – soutěž sóloformací a skupin Karvinský pohár
25. – 26. 4. – fináe IFMS B – Kladno (littlekadetky)

KVĚTEN 2020

1. – 2. 5. – finále IFMS – Hradec Králové (pompom, mix)
9. – 10. 5. – finále IFMS – Havířov (baton)
30. 5. – IFMS – Memoriál Jiřího Necida – Hranice

ČERVEN 2020

24. – 27. 6. – IFMS – Mistrovství Evropy Slovensko – Nitra

ČERVENEC 2020

mažoretkové prázdniny
25. 7. – 1. 8. – mažoretkový tábor – Hrádek

SRPEN 2020

od 5.8. -tréninková příprava na MS
26. – 29. 8. – Mistrovství světa – Praha

ZÁŘÍ 2020

nábor nových členů