2019/2020

OSTRAVA – PORUBSKÝ POHÁR – 2x zlato, 4x stříbro, 6x bronz
1. místo – sólo kadetky pompom – Ema Volková
1. místo – sólo seniorky pompom – Silva Franková
2. místo – sólo kadetky pompom – Wiktoria Poncza
2. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
2. místo – duo/trio juniorky pompom – Alena Szvitková, Nikol Durczoková
2. místo – duo/trio juniorky baton – Alena Szvitková, Nikol Durczoková
3. místo – sólo kadetky pompom – Miriam Klimčíková
3. místo – sólo juniorky mladší baton – Christina Stanieková
3. místo – sólo seniorky pompom – Valérie Farkasová
3. místo – duo/trio seniorky pompom – Silva Franková, Valérie Farkasová
3. místo – sólo seniorky mladší baton – Laura Kasperlíková
3. místo – sólo juniorky baton improvizace – Lenka Jeleňová
4. místo – sólo kadetky baton – Dominika Sýkorová
4. místo – sólo juniorky 2baton – Lenka Jeleňová
4. místo – sólo juniorky starší baton – Lenka Jeleňová
5. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová
6. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
6. místo – sólo seniorky baton – Romana Kováčiková

KARVINÁ – MIKADO OPEN – 8x zlato, 8x stříbro, 7x bronz
1.místo – sólo pompom kadetky starší – Ema Volková
1. místo – sólo baton kadetky starší – Vivien Valošková
1. místo – sólo baton seniorky střední – Laura Riedlová
1. místo – duo/trio baton juniorky starší – Alena Szvitková, Nikol Durczoková
1. místo – miniformace baton kadetky – PHINIAS A FERB
1. místo – miniformace baton juniorky – OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU
1. místo – miniformace baton seniorky – INDIE
1. místo – miniformace 2baton seniorky – JUMANJI
2. místo – sólo pompom juniorky starší – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo baton seniorky mladší – Laura Kasperlíková
2. místo – sólo baton seniorky střední – Romana Kováčiková
2. místo – duo/trio pompom juniorky – Alena Szvitková, Nikol Durczoková
2. místo – duo/trio 2baton seniorky – Laura Kasperlíková, Aneta Kováříková
2. místo – miniformace pompom littlekadetky – MIMONI
2. místo – miniformace pompom kadetky CUPCAKES
2. místo – miniformace pompom seniorky – SIRÉNY
3. místo – sólo baton littlekadetky – Beata Kotenová
3. místo – sólo pompom kadetky starší – Wiktoria Poncza
3. místo – sólo baton juniorky starší – Lenka Jeleňová
3. místo – sólo pompom seniorky – Silva Franková
3. místo – duo/trio pompom seniorky – Silva Franková, Valérie Farkasová
3. místo – duo/trio 2baton seniorky – Mayerová Tereza, Galuszková Tereza
3. místo – miniformace baton seniorky – MATRIX
4. místo – sólo 2baton kadetky – Vivien Valošková
4. místo – sólo pompom juniorky starší – Nikol Durczoková
4. místo – sólo baton seniorky starší – Aneta Kováříková
4. místo – duo/trio baton seniorky – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
5. místo – sólo pompom kadetky mladší – Leona Beňková
5.místo – sólo 2baton juniorky – Lenka Jeleňová
5. místo – sólo 2baton seniorky – Laura Kasperlíková
6. místo – sólo pompom kadetky starší – Miriam Klimčíková
6. místo – miniformace pompom kadetky POP POP CUDU
8. místo – sólo baton kadetky starší – Dominika Sýkorová
8. místo – sólo pompom seniorky – Michaela Mlčáková
9. místo – sólo pompom seniorky – Valérie Farkasová

BOHUMÍN – DAISY CUP – 15x zlato, 9x stříbro, 4x bronz
1. místo – pódiová sestava littlekadetky – KRÁSKA A ZVÍŘE
1. místo – pódiová sestava seniorky pompom – LABYRINTH
1. místo – pódiová sestava seniorky baton – MICHELANGELO
1. místo – pochodové defilé seniorky baton – HUSITSKÉ VÁLKY
1. místo – miniformace kadetky pompom – CUPCAKES
1. místo – miniformace kadetky baton – PHINEAS A FERB
1. místo – miniformace seniorky pompom – SIRÉNY
1. místo – sólo kadetky pompom – Ema Volková
1. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková
1. místo – sólo kadetky 2baton – Vivien Valošková
1. místo – sólo seniorky pompom – Silva Franková
1. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová
1. místo – duo juniorky pompom – Nikol Durczoková, Alena Szvitková
1. místo – duo juniorky baton – Nikol Durczoková, Alena Szvitková
1. místo – duo seniorky baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
2. místo – pódiová sestava kadetky baton – ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA
2. místo – miniformace seniorky 2baton – JUMANJI
2. místo – miniformace juniorky baton – OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU
2. místo – miniformace littlekadeetky pompom – MIMONI
2. místo – sólo kadetky pompom – Natálie Paličková
2. místo – sólo kadetky baton – Natálie Paličková
2. místo – duo kadetky pompom – Natálie Paličková, Wiktoria Poncza
2. místo – sólo seniorky mladší baton – Laura Kasperlíková
2. místo – sólo littlekadetky baton – Beata Kotenová
3. místo – miniformace seniorky baton – INDIE
3. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
3. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová
3. místo – duo seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
4. místo – sólo juniorky 2baton – Lenka Jeleňová
4. místo – sólo seniorky starší baton – Aneta Kováříková
5. místo – sólo seniorky mladší baton – Laura Riedlová
5. místo – duo seniorky pompom – Silva Franková, Valerie Farkasová
6. místo – sólo kadetky pompom – Wiktoria Poncza
6. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
6. místo – duo seniorky 2baton – Tereza Galuszková, Tereza Mayerová
8. místo – sólo seniorky pompom Michaela Mlčáková
9. místo – sólo kadetky pompom – Leona Beňková
10. místo – sólo kadetky pompom – Miriam Klimčíková
11. místo – miniformace seniorky baton – MATRIX
13. místo – sólo seniorky mladší baton – Romana Kováčiková
14. místo – sólo juniorky baton – Christina Stanieková