2020/2021

SEZÓNA 2020/2021

PRAHA  – MISTROVSTVÍ SVĚTA – 1x zlato, 2x stříbro, 3x bronz
1. místo – MISTRYNĚ SVĚTA – miniformace seniorky baton – KYTICE
2. místo – I. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – miniformace seniorky 2baton – HRA O TRŮNY
2. místo – I. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – sólo kadetky baton Hana Kozáková
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – pódiová formace seniorky baton – MICHELANGELO
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – duo kadetky baton – Hana Kozáková, Tereza Ševčíková
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – duo juniorky baton – Tereza Odvárková, Tereza Müllerová
4. místo – miniformace juniorky baton – NÁVRHÁŘKY
4. místo – miniformace juniorky pompom – THE WAY OF SAMURAI
4. místo – miniformace seniorky baton – AMENO
4. místo – miniformace seniorky pompom – GIRLPOWER
5. místo – pódiová sestava seniorky pompom – LABYRINT
5. místo – miniformace kadetky baton – ALADIN
5. místo – sólo juniorky 2baton – Tereza Müllerová
5. místo – sólo seniorky baton – Laura Kasperlíková
5. místo – duo seniorky baton – Laura Kasperlíková, Laura Riedlová
6. místo – sólo kadetky pompom – Tereza Ševčíková
6. místo – sólo juniorky baton – Tereza Müllerová
7. místo – sólo juniorky baton – Tereza Odvárková
7. místo – duo seniorky pompom – Alena Szvitková, Nikol Durczoková
8. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
8. místo – duo seniorky pompom – Lenka Jeleňová, Karolína Cikrlová
9. místo – sólo kadetky baton – Tereza Ševčíková
9. místo – sólo seniorky baton – Laura Riedlová
9. místo – sólo seniorky 2baton – Lenka Jeleňová
10. místo – sólo seniorky pompom – Lenka Jeleňová
13. místo – sólo seniorky baton – Lenka Jeleňová
15. místo – sólo kadetky baton – Wiktoria Poncza

PRAHA  – SVĚTOVÝ POHÁR – 1x zlato, 1x bronz

1. místo – defilé seniorky baton – HUSITÉ
3. místo – duo juniorky baton – Natálie Paličková, Christina Stanieková
6. místo – sólo kadetky baton – Leona Beňková

MČR OSTRAVA –  1x zlato, 3x stříbro, 5x bronz

1. místo – MISTRYNĚ ČR – sólo seniorky baton mladší – Laura Kasperlíková
2. místo – I. VICEMISTRYNĚ ČR – pódiová formace seniorky baton – MICHELANGELO
2. místo – I. VICEMISTRYNĚ ČR – miniformace kadetky baton – ALADIN
2. místo – I. VICEMISTRYNĚ ČR – sólo kadetky baton – Hana Kozáková
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – sólo kadetky baton – Tereza Ševčíková
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – sólo juniorky 2baton – Tereza Müllerová
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – duo kadetky baton – Hana Kozáková, Tereza Ševčíková
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – miniformace seniorky baton – KYTICE
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – sólo seniorky baton mladší – Lenka Jeleňová
4. místo – miniformace juniorky baton – NÁVRHÁŘKY
4. místo – sólo juniorky baton – Tereza Odvárková
4. místo – sólo seniorky 2baton – Lenka Jeleňová
5. místo – sólo juniorky baton – Tereza Müllerová
5. místo – duo juniorky baton – Tereza Odvárková, Tereza Müllerová
5. místo – duo seniorky baton – Laura Kasperlíková, Laura Riedlová
5. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
6. místo – sólo kadetky baton – Wiktoria Poncza
7. místo – miniformace seniorky baton – AMENO
9. místo – sólo kadetky baton – Leona Beňková
9. místo – duo juniorky baton – Christina Stanieková, Natálie Paličková
9. místo – sólo seniorky baton mladší – Laura Riedlová
11. místo – sólo juniorky 2baton – Vivien Valošková
16. místo – sólo juniorky baton – Karolína Cikrlová
17. místo – sólo juniorky baton – Vivien Valošková
20. místo – sólo juniorky baton Dominika Sýkorová

MČR PRAHA – RADOTÍN – 1x stříbro, 2x bronz 

2. místo – I. VICEMISTRYNĚ ČR – duo littlekadetky pompom – Emílie Klimčíková, Anna Abdulbari
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – miniformace juniorky pompom – SAMURAI
3. místo – II. VICEMISTRYNĚ ČR – sólo kadetky pompom – Tereza Ševčíková
4. místo – miniformace seniorky pompom – GIRLPOWER
4. místo – sólo kadetky baton „B“ – Aneta Cehelniková
4. místo – duo seniorky pompom Lenka Jeleňová, Karolína Cikrlová
5. místo – pódiová formace seniorky pompom – LABYRINT
6. místo – sólo kadetky pompom – Wiktoria Poncza
6. místo – sólo juniorky baton „B“ – Natálie Paličková
6. místo – sólo seniorky pompom – Lenka Jeleňová
7. místo – duo seniorky pompom – Nicol Durczoková, Alena Szvitková
14. místo – sólo kadetky pompom – Leona Beňková
21. místo – sólo seniorky pompom – Nicol Durczoková

KVALIFIKACE HRADEC NAD MORAVICÍ – 5X zlato, 8x stříbro, 5x bronz

1. místo – formace seniorky baton – MICHELANGELO
1. místo – defilé seniorky baton – HUSITSKÉ VÁLKY
1. místo – miniformace juniorky baton – MÓDNÍ NÁVRHÁŘKY
1. místo – duo littlekadetky pompom – Emílie Klimčíková, Anna Abdulbari
1. místo – sólo kadetky baton – Hana Kozáková
2. místo – miniformace kadetky baton – ALADIN
2. místo – miniformace seniorky pompom – GIRLPOWER
2. místo – duo kadetky baton – Hana Kozáková, Tereza Ševčíková
2. místo – duo seniorky baton – Tereza Odvárková, Tereza Müllerová
2. místo – sólo kadetky pompom – Leona Beňková
2. místo – sólo seniorky baton mladší – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
2. místo – sólo seniorky pompom – Lenka Jeleňová
3. místo – formace seniorky pompom – LABYRINT
3. místo – miniformace seniorky baton – AMENO
3. místo – duo seniorky baton – Laura Kasperlíková, Laura Riedlová
3. místo – duo seniorky pompom – Alena Szvitková, Nikol Durczoková
3. místo – sólo juniorky baton – Karolína Cikrlová
4. místo – sólo juniorky 2baton – Vivien Valošková
6. místo – sólo juniorky baton – Vivien Valošková
8. místo – sólo kadetky pompom – Wiktoria Poncza
8. místo – sólo juniorky baton – Natálie Paličková
9. místo – sólo kadetky baton – Leona Beňková
9. místo – sólo juniorky pompom – Ema Volková
13. místo – sólo kadetky baton – Aneta Cehelniková
17. místo – sólo kadetky baton – Bára Nováková
KVALIFIKACE – BĚLOTÍN – 5x zlato, 6x stříbro, 4x bronz
1. místo – miniformace juniorky pompom – THE WAY OF SAMURAI
1. místo – miniformace seniorky baton – KYTICE
1. místo – miniformace seniorky 2baton – THE GAME OF THRONES
1. místo – sólo kadetky baton – Tereza Ševčíková
1. místo – sólo seniorky 2baton – Lenka Jeleňová
2. místo – duo seniorky pompom – Lenka Jeleňová, Karolína Cikrlová
2. místo – sólo kadetky baton – Wiktoria Poncza
2. místo – sólo kadetky pompom – Tereza Ševčíková
2. místo – sólo juniorky baton – Tereza Odvárková
2. místo – sólo juniorky 2baton – Tereza Müllerová
2. místo – sólo seniorky baton mladší – Laura Kasperlíková
3. místo – duo juniorky baton – Natálie Paličková, Christina Stanieková
3. místo – sólo juniorky baton – Tereza Müllerová
3. místo – sólo juniorky pompom – Karolína Cikrlová
3. místo – sólo seniorky baton mladší – Laura Riedlová
3. místo – sólo seniorky pompom – Nikol Durczoková
6. místo – sólo juniorky baton – Dominika Sýkorová
O BOHUMÍNSKÉ SDRCE BOHUMÍN – 6x zlato, 6x stříbro, 8x bronz
1.místo – defilé seniorky baton – HUSITÉ
1. místo – pódiová formace seniorky pompom – LABYRINT
1. místo – miniformace seniorky baton – KYTICE
1. místo – miniformace seniorky 2baton – THE GAME OF THRONES
1. místo – duo juniorky baton – Tereza Odvárková, Tereza Müllerová
1. místo – duo seniorky pompom – Alena Szvitková, Nikol Durczoková
2. místo – pódiová formace seniorky baton – MICHELANGELO
2. místo – miniformace juniorky baton – MÓDNÍ NÁVRHÁŘKY
2. místo – duo littlekadetky pompom – Emílie Klimčíková, Anna Abdulbari
2. místo – sólo juniorky 2baton – Tereza Müllerová
2. místo – sólo juniorky baton – Tereza Odvárková
2. místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
3. místo – miniformace juniorky pompom – THE WAY OF SAMURAI
3. místo – miniformace seniorky baton – AMENO
3. místo – miniformace seniorky pompom – GIRLPOWER
3. místo – duo seniorky baton Laura Kasperlíková, Laura Riedlová
3. místo – duo seniorky pompom – Lenka Jeleňová, Karolína Cikrlová
3. místo – sólo kadetky baton – Tereza Ševčíková
3. místo – sólo seniorky baton mladší – Laura Kasperlíková
3. místo – sólo seniorky baton starší – Laura Riedlová
4. místo – miniformace kadetky baton – ALADIN
4. místo – duo kadetky baton – Tereza Ševčíková, Hana Kozáková
4. místo – sólo littlekadetky baton – Beata Kmecová
4. místo – sólo kadetky baton – Hana Kozáková
4. místo – sólo juniorky baton mladší – Dominika Sýkorová
4. místo – sólo juniorky baton starší – Tereza Müllerová
4. místo – sólo seniorky pompom – Lenka Jeleňová
4. místo – sólo seniorky 2baton – Lenka Jeleňová
5. místo – sólo juniorky pompom – Karolína Cikrlová
5. místo – sólo seniorky mladší – Lenka Jeleňová
6. místo – sólo kadetky pompom -Tereza Ševčíková
6. místo – sólo juniorky mladší – Vivien Valošková
7. místo – sólo juniorky baton mladší – Karolína Cikrlová
7. místo – sólo juniorky 2baton – Vivien Valošková
7. místo – sólo seniorky pompom – Nikol Durczoková
8. místo – sólo kadetky baton – Wiktoria Poncza
8. místo – sólo kadetky pompom – Wiktoria Poncza
9. místo – sólo kadetky baton – Leona Beňková
9. místo – sólo kadetky pompom – Leona Beňková
10. místo – sólo juniorky pompom – Ema Volková
13. místo – sólo kadetky baton „B“ – Aneta Cehelniková
16. místo – sólo kadetky baton „B“ – Bára Nováková

PORUBSKÝ POHÁR  OSTRAVA – 11X zlato, 7x stříbro, 8x bronz

1.místo – miniformace juniorky baton – MÓDNÍ NÁVRHÁŘKY
1.místo – miniformace seniorky baton – KYTICE
1.místo – miniformace seniorky pompom – GIRLPOWER
1.místo – sólo juniorky baton – Tereza Müllerová + TITUL ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE
1. místo – sólo juniorky 2baton – Tereza Müllerová
1.místo – sólo seniorky baton – Laura Kasperlíková
1.místo – sólo seniorky 2baton – Laura Kasperlíková
1.místo – sólo juniorky pompom – Karolína Cikrlová
1.místo – sólo seniorky pompom – Lenka Jeleňová
1. místo – duo juniorky baton – Tereza Odvárková, Tereza Müllerová
1.místo – duo seniorky pompom – Lenka Jeleňová, Karolína Cikrlová
2.místo – miniformace seniorky 2baton – GAME OF THRONES
2. místo – sólo kadetky baton – Hana Kozáková
2.místo – sólo seniorky baton – Lenka Jeleňová
2.místo – duo littlekadetky pompom – Emilie Klimčíková, Anna Abdulbari
2.místo – duo kadetky baton – Hana Kozáková, Tereza Ševčíková
2.místo – duo seniorky baton – Laura Kasperlíková, Laura Riedlová
2. místo – duo seniorky pompom – Alena Szvitková, Nikol Durczoková
3.místo – miniformace kadetky baton – ALADIN
3. místo – miniformace seniorky baton – AMENO
3.místo – miniformace juniorky pompom – THE WAY OF SAMURAI
3.místo – sólo kadetky baton – Wiktoria Poncza
3.místo – sólo kadetky pompom – Tereza Ševčíková
3.místo – sólo juniorky baton – Tereza Odvárková
3. místo – sólo juniorky pompom – Ema Volková
3. místo – sólo seniorky pompom -Nikol Durczoková
4.místo – sólo kadetky baton – Tereza Ševčíková
4. místo – sólo kadetky pompom -Leona Beňková
4. místo – sólo seniorky baton – Laura Riedlová
5. místo – sólo kadetky baton – Leona Beňková
5. místo – sólo kadetky pompom – Wiktoria Poncza
6.místo – sólo juniorky baton – Karolína Cikrlová
6. místo – sólo seniorky 2baton – Lenka Jeleňová
8. místo – sólo kadetky baton „B“ – Aneta Cehelníková
9. místo – sólo juniorky baton – Dominika Sýkorová

POHÁR MORAVSKÉ OSTRAVY – první online soutěž – 3x zlato,3x stříbro, 3x bronz
1.místo – sólo seniorky mladší baton – Lenka Jeleňová
1.místo – sólo seniorky mladší pompom – Lenka Jeleňová
1.místo – sólo juniorky pompom – Karolína Cikrlová
2.místo – sólo juniorky starší baton – Tereza Müllerová
2.místo – sólo seniorky baton – Lenka Jeleňová
2.místo – sólo kadetky pompom – Tereza Ševčíková
3. místo – sólo kadetky baton- Tereza Ševčíková
3.místo – sólo seniorky mladší baton – Laura Kasperlíková
3.místo – sólo seniorky mladší 2baton – Laura Kasperlíková
3.místo – sólo juniorky 2baton – Tereza Müllerová
4.místo – sólo littlekadetky baton – Sofie Huttová
4.místo – sólo juniorky mladší baton – Karolína Cikrlová
6.místo – sólo juniorky mladší baton – Dominika Sýkorová
8.místo – sólo baton kadetky mladší baton „B“ – Aneta Cehelníková