MiKaDo Open 2017

MiKaDo Open 2017

– první ročník nepostupové soutěže formací BAT a POM

V sobotu 25. 2. 2017 se v Karviné konal 1. ročník nepostupové soutěže MiKaDo Open. Tělocvična ZŠ Mendelova
se zaplnila soutěžícími
v různobarevných kostýmech. Prvního ročníku se zúčastnilo celkem 14 týmů: Arabelky Holešov, Daisy Ostrava, Dračice z Bystřice, Hvězdičky Postřelmov,
MK Ballerisimo Hlučín, Petra Studénka, POMPOM DANCE Týniště nad Orlicí, STARS Ostrava, STARS Talento FM, Sviadnov, Taneční klub JOY Orlová, TK Dancing Roses Opava, TOM Krokodýl Ostrava a pořádající MiKaDo Karviná.

Ohlasy vedoucích, trenérů a porotců byli velmi potěšující.

Po celou dobu panovala v hale příjemná a přátelská atmosféra. Soutěž byla skvěle zorganizovaná, kromě medailí nechyběly ani odměny pro soutěžící. Výkony mažoretek byly velmi vyrovnané, bylo se opravdu
na co dívat. Porota hodnotila každé vystoupení třemi známkami,
ze kterých pak vzešlo celkové umístění. A rozhodčí to neměli vůbec jednoduché. Některé výkony obzvláště starších děvčat byly opravdu dechberoucí. (porotkyně Karin Wronová ml.)

Jako soutěžící nás mile překvapila velká šatna, kterou jsme měly k dispozici a také hladký průběh celé soutěže – vše probíhalo dle časového harmonogramu bez zbytečných přestávek a prostojů. Šlo vidět, že organizátoři odvedli velký kus práce. Našim malým svěřenkyním se nejvíce líbily velké medaile s logem soutěže. Příští rok se určitě na MiKaDo Open vypravíme zase. (vedoucí MK Ballerisimo Hlučín – Karin Wronová st.)

Růžová sem, růžová tam – růžová všude kam se podívám… Takhle to vypadalo
na soutěži MiKaDo Open 2017, která byla po všech stránkách vydařená
a s pohodovou atmosférou. Také nás potěšilo zpracování krásného videa, kde byl zachycen celý třpytkový den. (maminka sólistky Viktorky, Sviadnov – Kamila Bílková)

Hned u registrace se nás ujaly dvě děvčata, která nás odvedla do šatny, ukázala nám wc, bufet a halu. Na soutěži byl jeden z nejlepších zvukařů. Fotograf byl také na vysoké úrovni. Dárky pro děvčata byly taky fajn. Startovky byly
na přehledných místech a výsledky byly po chvíli taky vyvěšené. Velkým plus byla možnost vybrat si fotky a hned nechat vyvolat (děkujeme www.fotozamoment.cz). Celkově organizace i průběh soutěže byl fajn. Žádné prodlevy, vše jasně řečeno, moc se nám tam líbilo a příští rok přijedeme zase. (zástupkyně vedoucí TK Dancing Roses Opava)

Na soutěž MiKaDo Open jsme se přihlásily
se všemi sóloformacemi. Musím říct, že soutěž byla krásně naplánovaná, organizačně zvládnutá, opravdu na jedničku. Vše jelo podle plánu, ceny byly nádherné a musím říct, že si to holky moc užily. Tímto bych chtěla poděkovat organizátorům za skvělou soutěž a popřát jim další ročníky této soutěže se stejně skvělou atmosférou. Přeji všem úspěšnou sezónu 2017. (vedoucí TOM Krokodýl Ostrava – Jana Petříková)

Při focení tance a elegantního pohybu obecně
je pro mě a tedy i pro výsledné fotky důležitých několik faktorů: Světlo, prostor ve kterém mám fotit, příjemná a přátelská atmosféra a především dobré výkony vystupujících respektive soutěžících.
Bez těch se to pochopitelně neobejde.
Na soutěži MiKaDo Open všechny tyto faktory tak nějak zapadly
do sebe a výsledek můžete posoudit sami. (fotograf Ladislav Polak)

Děkujeme moc všem přihlášeným týmům za první ročník, protože bez vás by atmosféra soutěže nebyla ani z poloviny tak skvělá. Dále děkujeme porotcům, sponzorům, divákům a všem, kteří se podíleli na organizaci.

Video – sestřih ZDE

TĚŠÍME SE NA DALŠÍ ROČNÍK!
Tým MiKaDo Karviná