2017/2018

SEZÓNA 2017/2018

MISTROVSTVÍ SVĚTA – PRAHA – IFMS: 3x zlato, 2x stříbro, 2x bronz
MISTRYNĚ SVĚTA – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
MISTRYNĚ SVĚTA – duo juniorky 2baton –  Alena Szvitková, Tereza Mayerová
MISTRYNĚ SVĚTA – duo  seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Michaela Jindrová
I. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – miniformace kadetky mix
I. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – pochodové defilé juniorky baton – Torero
II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – pódiová sestava juniorky baton – Piráti z Karibiku
II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA – trio juniorky baton – Melánie Miklánková, Tereza Galuszková, Lenka Jeleňová
4. místo – pódiová sestava seniorky mix – Rocky Balboa
5. místo – pochodové defilé kadetky baton  – Letušky
5. místo – miniformace juniorky baton – Liška
5. místo – miniformace juniorky pompom – Indiana Jones
6. místo – miniformace juniorky baton – Rusko
7. místo – trio seniorky baton – Aneta Kováříková, Michaela Jindrová, Kristýna Kánová
9. místo – duo kadetky baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová
10. místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Jindrová
10. místo – sólo kadetky 2baton – Ester Ferencová
10. místo – duo juniorky baton – Sára Popovová + Karolina Krzanová
11. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková
11. místo – sólo seniorky baton – Michaela Jindrová
13. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová
20. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová
21. místo – sólo juniorky baton – Karolina Krzanová
23. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková

BACKTOGETHER – PŘEROV- IFMS: 2x zlato, 1x stříbro
1. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková + POSTUP NA MS
1. místo – duo juniorky 2baton –  Alena Szvitková, Tereza Mayerová + POSTUP NA MS
2. místo – trio juniorky baton –  Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
6. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
8. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
14. místo – sólo kadetky baton – Dominika Sýkorová

CIRKVENICA – CHORVATSKO – MISTROVSTVÍ EVROPY – IFMS:
4. místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Steculová + POSTUP NA MS
17. místo – sólo seniorky baton – Michaela Steculová

PAZARDZHIK – BULHARSKO – GRAND PRIX – IFMS: 2x stříbro, 2x bronz
2. místo – duo kadetky baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová + POSTUP NA MS

2. místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Steculová + POSTUP NA MS
3. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková + POSTUP NA MS
3. místo – trio seniorky baton – Aneta Kováříková, Michaela Steculová, Kristýna Kánová + POSTUP NA MS
3. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová + POSTUP NA MS
4. místo – sólo juniorky baton – Karolina Krzanová + POSTUP NA MS
5. místo – sólo juniorky pompom – Karolina Krzanová + POSTUP NA MS
5. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková + POSTUP NA MS
6. místo – sólo seniorky baton – Michaela Steculová + POSTUP NA MS
6. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová + POSTUP NA MS
9. místo – sólo seniorky pompom – Kristýna Kánová + POSTUP NA MS

BYSTŘICKÁ HŮLKA – BYSTŘICE NAD OLŠÍ: 7x zlato, 5x stříbro, 3x bronz
1. místo – miniformace juniorky baton – Rusko

1. místo – miniformace mix kadetky – Disco party
1. místo – trio juniorky baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
1. místo – duo juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová
1. místo – duo littlekadetky pompom – Leona Beňková, Vanessa Žáčková.
1. místo – solo juniorky pompom B – Michaela Mlčáková
1. místo – solo littlekadetky pompom – Leonka Beňková
2. místo – miniformace littlekadetky pompom – Berušky 
2. místo – solo seniorky baton B – Soňa Macoszková
2. místo – solo juniorky baton – Laura Kasperlíková
2. místo – solo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
2. místo – solo juniorky pompom – Nikol Durczoková
3. místo – solo kadetky baton B – Ema Volková
3. místo – solo littlekadetky baton – Vanessa Žáčková
3. místo – duo littlekadetky baton – Leona Beňková, Vanessa Žáčková
4. místo – solo juniorky improvizace – Laura Kasperlíková
5. místo – duo seniorky baton – Barbora Dulawová, Soňa Macoszková
6. místo – solo juniorky improvizace – Melánie Mikánková
7. místo – duo juniorky baton – Natálie Šklíbová, Lucie Nováková
8. místo – solo kadetky baton B – Dominika Sýkorová
8. místo – duo juniorky baton – Sandra Valiánová, Nikola Smrčková

OSTRAVA – SILESIA  GRAND PRIX – IFMS: 1x stříbro
2. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková + POSTUP NA MS
6. místo -sólo seniorky baton – Michaela Steculová + POSTUP NA ME
5. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
8. místo – sólo kadetky baton – Dominika Sýkorová
12. místo – sólo juniorky baton – Melánie Miklánková
13. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková

NÁCHOD – FINÁLE MČR „A“ – POM, MIX – ČFMS: 1x stříbro, 1x bronz
I. Vicemistryně ČR – duo littlekadetky pompom- Leona Beňková, Vanessa Žáčková
II. Vicemistryně ČR – pódiová sestava seniorky mix – Rocky Balboa + POSTUP NA MS
6. místo – miniformace juniorky pompom – Indiana Jones + POSTUP NA MS
8. místo – duo juniorky pompom- Sára Popovová, Lenka Jeleňová 
8. místo – sólo littlekadetky pompom – Leona Beňková
12. místo – miniformace kadetky mix (sloučeno s junior) + POSTUP NA MS
23. místo – sólo juniorky pompom- Lenka Jeleňová
24. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková

26. místo – sólo juniorky pompom – Michaela Mlčáková
29. místo – sólo juniorky pompom – Sára Popovová

KARVINÁ – FINÁLE MČR „A“ – BATON – ČFMS: 6x stříbro, 1x bronz
I. Vicemistryně ČR – pochodové defilé juniorky baton – Torero + POSTUP NA MS
I. Vicemistryně ČR – sólo juniorky 2baton  – Laura Kasperlíková + POSTUP NA MS
I. Vicemistryně ČR – duo kadetky baton  – Vivien Valošková, Ester Ferencová + POSTUP NA MS

I. Vicemistryně ČR – duo littlekadetky baton  – Leona Beňková, Vanessa Žáčková
I. Vicemistryně ČR – trio juniorky baton – Melánie Miklánková, Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková 
+ POSTUP NA MS
I. Vicemistryně ČR – miniformace juniorky baton – Liška + POSTUP NA MS
II. Vicemistryně ČR – duo  juniorky 2baton – Tereza Mayerová, Alena Szvitková + POSTUP NA MS
4. místo – pódiová sestava juniorky baton – Piráti z Karibiku + POSTUP NA MS
4. místo – sólo seniorky 2baton  – Michaela Steculová + POSTUP NA MS
5. místo – duo juniorky baton  – Kája K., Sára P. + POSTUP NA MS

6. místo – pochodové defilé kadetky baton  – Letušky + POSTUP NA MS
6. místo – sólo kadetky 2baton – Ester Ferencová + POSTUP NA MS

6. místo – duo  seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Michaela Steculová + POSTUP NA MS
6. místo – miniformace juniorky baton  – Rusko + POSTUP NA MS
9. místo – miniformace kadetky baton kadet – Miluju a maluju 
9. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
9. místo – pódiová sestava kadetky baton – Retro
12. místo – sólo  juniorky 2baton junior + Tereza Galuszková
14. místo – sólo littlekadetky baton – Vanessa Žáčková

14. místo – trio seniorky baton  – Aneta Kováříková, Kristýna Kánová, Michaela Steculová

15. místo – sólo seniorky baton – Michaela Steculová
17. místo – sólo kadetky baton  – Vivien Valošková
19. místo – duo juniorky baton – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová 
20. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová
24. místo – sólo juniorky baton – Melánie Miklánková
29. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková

KLADNO – FINÁLE MČR „B“ ČFMS: 1x bronz
3. místo – duo juniorky baton – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová + POSTUP DO „A“

6. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková + POSTUP DO „A“
6. místo – sólo juniorky pompom – Michaela Mlčáková + POSTUP DO „A“
6. místo – miniformace kadetky baton – Miluju a maluju + POSTUP DO „A“
7. místo – sólo seniorky pompom – Kristýna Kánová
10. místo – miniformace seniorky baton
14. místo – trio juniorky baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
24. místo – sólo kadetky baton – Dominika Sýkorová
26. místo – sólo kadetky baton – Ema Volková 

KARVINSKÝ POHÁR – KARVINÁ: 3x zlato, 2x stříbro, 1x bronz
1. místo – podiová sestava juniorky baton – Piráti z Karibiku

1. místo – pochodové defilé juniorky baton – Torero
1. místo – podiová sestava seniorky mix – Rocky Balboa
2. místo – pochodové defilé kadetky baton – Letušky
2. místo – miniformace seniorky baton 
3. místo – miniformace juniorky baton – Liška
4. místo – miniformace juniorky baton – Rusko
4. místo – miniformace kadetky baton – Miluju a maluju
4. místo – podiová sestava kadetky baton – Retro
4. místo – miniformace littlekadetky pompom- Berušky
5. místo – miniformace juniorky pompom – Indiana Jones

HRADEC NAD MORAVICÍ – KVALIFIKACE ČFMS: 1x zlato
1. místo – miniformace kadetky baton B – Miluju a maluju
4. místo – pochodové defilé kadetky baton  – Letušky
4. místo – duo juniorky baton B – Sandra Valiánová, Nikola Smrčková 
5. místo – podiová sestava kadetky baton – Retro
5. místo – solo kadetky baton B – Ema Volková
6. místo – solo kadetky baton B – Dominika Sýkorová

DOLNÍ BENEŠOV – KVALIFIKACE ČFMS: 1x zlato, 10x stříbro, 3x bronz
1. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
2. místo – miniformace juniorky pompom – Indiana Jones
2. místo – miniformace juniorky baton – Rusko
2. místo – miniformace littlekadetky pompom – Berušky
2. místo – sólo seniorky baton – Michaela Steculová
2. místo – duo juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová
2. místo – trio juniorky baton – Melánie Miklánková, Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková 
2. místo – duo littlekadetky baton – Vanessa Žáčková, Leona Beňková 
2. místo- duo juniorky baton B – Natálie Šklíbová, Lucie Nováková 
2. místo – sólo littlekadetky pompom – Leona Beňková
2. místo – duo littlekadetky pompom – Vanessa Žáčková, Leona Beňková 
3. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová
3. místo – duo seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Michaela Steculová
3. místo – duo juniorky baton – Karolina Krzanová, Sára Popovová
4. místo – sólo juniorky baton – Melánie Miklánková
4. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková
4. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová
4. místo – sólo littlekadetky baton – Vanessa Žáčková
5. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
5. místo – sólo juniorky baton – Nikol Durczoková
6. místo – sólo juniorky pompom – Karolina Krzanová
7. místo – sólo juniorky pompom – Sára Popovová

TORNÁDO – OSTRAVA: 5x zlato, 1x stříbro, 4x bronz
1.místo – sólo juniorky B – Lenka Jeleňová

1.místo –trio juniorky B –  Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
1.místo – sólo juniorky 2baton – Tereza Galuszková
1.místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Steculová
1.místo – duo juniorky 2baton –  Alena Szvitková, Tereza Mayerová
2.místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
3.místo – sólo juniorky B – Melánie Miklánková
3.místo – sólo juniorky – Laura Kasperlíková
3.místo – sólo seniorky – Michaela Steculová
3.místo -trio juniorky –  Melánie Miklánková, Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková 
4.místo – duo juniorky B – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová
5.místo – sólo kadetky mladší B – Natálie Paličková
7.místo – sólo kadetky mladší B – Dominika Sýkorová
9.místo – sólo kadetky mladší B – Ema Volková

OPAVSKÁ RŮŽE – OPAVA: 7x zlato, 8x stříbro, 5x bronz
1. místo – sólo  juniorky mladší pompom B – Lenka Jeleňová
1. místo – sólo  juniorky mladší baton B – Lenka Jeleňová
1. místo – trio seniorky baton – Aneta Kováříková, Michaela Steculová, Kristýna Kánová
1. místo – sólo seniorky baton – Michaela Steculová 
1. místo – sólo juniorky 2baton  – Laura Kasperlíková
1. místo – duo seniorky 2baton  – Aneta Kováříková, Michaela Steculová 
1. místo – trio juniorky mladší baton B –  Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
2. místo – sólo  juniorky starší pompom B – Michaela Mlčáková
2. místo – miniformace seniorky baton B
2. místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Steculová
2. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
2. místo – duo juniorky baton – Karolina Krzanová, Sára Popovová
2. místo – sólo kadetky 2baton – Ester Ferencová
2. místo – duo kadetky baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová 
2. místo – duo littlekadetky pompom B – Leona Beňková, Vanessa Žáčková
3. místo – duo juniorky pompom – Sára Popovová. + Lenka Jeleňová
3. místo – miniformace juniorky pompom – Indiana Jones
3. místo – sólo kadetky střední baton B – Vivien Valošková
3. místo – duo kadetky mladší baton  B – Leona Beňková, Vanessa Žáčková
3. místo – duo juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová
4. místo – sólo junior mladší pompom – Sára Popovová
4. místo – sólo seniorky pompom B – Kristýna Kánová
4. místo – sólo juniorky mladší baton  B – Karolina Krzanová
4. místo – duo seniorky mladší baton B – Barbora Dulawová, Michaela Steculová 
4. místo – miniformace juniorky baton B – Rusko
5. místo – sólo  juniorky mladší pompom B – Nikol Durczoková
5. místo – sólo  littlekadetky baton  B – Vanessa Žáčková
6. místo – sólo  juniorky mladší pompom B – Karolina Krzanová
6. místo – sólo seniorky starší baton B – Aneta Kováříková
6. místo – duo juniorky starší baton B – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová 
6. místo – sólo  kadetky střední baton B – Ema Volková
8. místo – sólo kadetky střední baton B – Dominika Sýkorová
8. místo – sólo littlekadetky pompom B – Leona Beňková

Cena VIP poroty: Nikol Durczoková, Lenka Jeleňová, Laura Kasperlíková, Karolina Krzanová + Sára Popovová

BYSTŘICE – KVALIFIKACE ČFMS: 9x zlato, 6x stříbro, 1x bronz
1. místo – pódiová sestava juniorky baton – Piráti z Karibiku
1. místo – pochodové defilé juniorky baton – Torero
1. místo – miniformace juniorky baton – Rusko
1. místo – pódiová sestava seniorky mix – Rocky Balboa
1. místo – miniformace juniorky baton B – Liška
1. místo – miniformace seniorky baton B
1. místo – sólo seniorky pompom B – Kristýna Kánová
1. místo – sólo kadetky 2baton – Ester Ferencová
1. místo – duo kadetky baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová 
2. místo – sólo juniorky baton B – Karolina Krzanová
2. místo – trio juniorky baton B –  Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
2. místo – miniformace kadetky mix
2. místo – sólo juniorky 2baton – Tereza Galuszková
2. místo – duo juniorky pompom – Lenka Jeleňová, Sára Popovová
2. místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Steculová
3. místo – sólo juniorky pompom B – Michaela Mlčáková
5. místo – trio seniorky baton – Aneta Kováříková, Kristýna Kánová, Michaela Steculová 
6. místo – sólo  kadetky baton B – Vivien Valošková
9. místo – sólo  kadetky baton B – Natálie Paličková

BĚLOTÍNSKÝ POHÁR – BĚLOTÍN: 3x zlato, 2x stříbro, 5x bronz
1. místo – duo juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová
1. místo – trio juniorky baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
1. místo – miniformace juniorky baton – Rusko
2. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková
2. místo – duo kadetky baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová
3. místo – sólo juniorky pompom – Michaela Mlčáková
3. místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Steculová
3. místo – sólo juniorky baton – Melánie Miklánková
3. místo – trio juniorky baton – Melánie Miklánková, Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková
3. místo – sólo seniorky baton – Michaela Steculová
4. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová
5. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
5. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová
7. místo – duo juniorky baton – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová
10. místo – sólo kadetky baton – Dominika Sýkorová

EXCELENT CUP – DOLNÍ BENEŠOV: 3x zlato, 6x stříbro, 8x bronz
1. místo – sólo kadetky baton B – Vivien Valošková
1. místo – duo seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Michaela Steculová 
1. místo – miniformace juniorky baton B – Rusko
2. místo – sólo juniorky baton B – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo juniorky starší pompom B – Michaela Mlčáková
2. místo – trio juniorky mladší  baton B – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
2. místo – trio seniorky baton B -Aneta Kováříková, Kristýna Kánová, Michaela Steculová
2. místo – duo kadetky pompom B – Vanessa Žáčková, Leona Beňková
2. místo – duo juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová
3. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
3. místo – sólo littlekadetky baton – Vanessa Žáčková
3. místo – sólo littlekadetky pompom – Leona Beňková
3. místo – sólo juniorky baton B – 
Karolina Krzanová
3. místo – sólo juniorky pompom B – Lenka Jeleňová
3. místo – duo littlekadetky baton – Vanessa Žáčková, Leona Beňková
3. místo – duo junior baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová
3. místo – miniformace juniorky pompom – Indiana Jones

4. místo – sólo seniorky baton B – Aneta Kováříková
4. místo – sólo juniorky mladší pompom B – Karolina Krzanová
4. místo – sólo senior pompom B – Kristýna Kánová
4. místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Steculová
4. místo – duo juniorky starší baton B – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová 
5. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
5. místo – sólo kadetky baton B – Ema Volková
5. místo – sólo juniorky pompom B – Nikol Durczoková
5. místo – sólo seniorky baton – Michaela Steculová
9. místo – sólo kadetky baton B – Dominika Sýkorová

HRADECKÁ HŮLKA – HRADEC NAD MORAVICÍ: 9x zlato, 4x stříbro, 2x bronz
1. místo – pochodové defilé kadetky baton – Letušky
1. místo – pódiová sestava kadetky baton – Retro
1. místo – pódiová sestava juniorky baton – Piráti z Karibiku
1. místo – miniformace juniorky pompom – Indiana Jones
1. místo – miniformace juniorky baton B – Rusko
1. místo – duo kadetky baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová 
1. místo – trio juniorky baton – Melánie Miklánková, Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková 
1. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
1. místo – duo juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová
2. místo – miniformace juniorky baton B – Liška
2. místo – sólo juniorky baton B – Lenka Jeleňová
2. místo – trio juniorky baton B – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková 
2. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
3. místo – miniformace kadetky baton B – Miluju a maluju
3. místo – sólo kadetky baton B – Vivien Valošková
4. místo – sólo juniorky pompom B – Nikol Durczoková
6. místo – duo juniorky baton B – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová 
6. místo – sólo juniorky pompom B – Lenka Jeleňová
19. místo – sólo kadetky baton B – Dominika Sýkorová
21. místo – sólo kadetky baton B – Ema Volková

DAISY CUP – OSTRAVA: 3x zlato, 7x stříbro, 4x bronz
1. místo – trio juniorky baton B – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková 
1. místo – trio seniorky baton B – Aneta Kováříková, Kristýna Kánová, Michaela Steculová 
1. místo – miniformace juniorky baton B – Rusko
2. místo – sólo littlekadetky – Vanessa Žáčková
2. místo – sólo kadetky baton B – Vivien Valošková
2. místo – sólo juniorky batonB – Karolina Krzanová
2. místo – sólo seniorky baton B – Aneta Kováříková
2. místo – sólo kadetky 2baton – Ester Ferencová
2. místo – duo seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Michaela Steculová 
2. místo – miniformace kadetky baton B – Miluju a maluju
3. místo – sólo kadetky baton B – Ema Volková
3. místo – sólo seniorky pompom B – Kristýna Kánová
3. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
3. místo – duo kadetky baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová
4. místo – sólo juniorky baton B – Melánie Miklánková
4. místo – duo juniorky 2baton – Tereza Mayerová, Alena Szvitková
5. místo – sólo kadetky baton B – Dominika Sýkorová
5. místo – duo juniorky baton B – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová
6. místo – sólo juniorky 2baton – Tereza Galuszková
6. místo – sólo seniorky 2baton – Michaela Steculová 
7. místo – sólo juniorky pompom B – Karolina Krzanová
8. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
10 .místo – sólo juniorky pompom B- Nikol Durczoková
11. místo – sólo juniorky pompom B – Michaela Mlčáková

MIKADO OPEN – KARVINÁ: 5x zlato, 11x stříbro, 6x bronz

1.místo – sólo littlekadetky pompom – Leona Beňková
1.místo – sólo kadetky mladší baton  – Vivien Valošková
1.místo – sólo seniorky mladší baton – Aneta Kováříková
1.místo – miniformace juniorky baton – Rusko
1.místo – miniformace seniorky baton
2. místo – sólo littlekadetky baton – Vanessa Žáčková
2.místo – sólo kadetky 2baton – Ester Ferencová
2. místo – sólo juniorky mladší baton – Lenka Jeleňová
2.místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
2. místo – sólo seniorky pompom – Kristýna Kánová
2. místo – duo littlekadetky baton – Leona Beňková, Vanessa Žáčková
2.místo – duo kadetky baton – Vivien Valošková, Ester Ferencová
2.místo – trio juniorky mladší baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková
2.místo – trio juniorky starší baton – Melánie Miklánková, Lenka Jeleňová, Tereza Galuszková
2.místo – miniformace kadetky baton – Miluju a maluju
2. místo – minifomace juniorky pompom – Indiana Jones
3.místo – sólo kadetky mladší baton – Ema Volková
3.místo – sólo juniorky 2baton -Tereza Galuszková
3.místo – duo juniorky mladší baton – Sára Popovová, Karolina Krzanová
3. místo – duo juniorky pompom – Sára Popovová, Lenka Jeleňová
3.místo – duo seniorky baton – Michaela Steculová, Aneta Kováříková
3. místo – miniformace juniorky baton – Liška
4. místo – sólo juniorky střední baton – Laura Kasperlíková
4. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová
4. místo – duo juniorky mladší baton – Sandra Valiánová, Nikola Smrčková
5. místo – sólo kadetky mladší baton – Natálie Paličková
5. místo – sólo juniorky baton mladší – Karolina Krzanová
5. místo – sólo juniorky střední baton – Melánie Miklánková
5. místo – sólo juniorky pompom Karolina Krzanová
6.místo – sólo kadetky mladší baton – Dominika Sýkorová
6. místo – sólo juniorky pompom – Michaela Mlčáková
6.místo – Natálie Šklíbová, Lucie Nováková
7. místo – sólo juniorky mladší baton – Arlette Pavlitová
10. místo – sólo juniorky pompom -Nikol Durczoková
11. místo – sólo juniorky pompom –  Sára Popovová

ZLATÁ HŮLKA – OPAVA: 4x zlato, 2x stříbro
1. místo – sólo kadetky baton B – Vivien Valošková

1. místo – duo kadetky baton B – Ester Ferencová, Vivien Valošková 
1. místo – miniformace juniorky pompom – Indiana Jones
1. místo – miniformace juniorky baton B – Rusko
2. místo – trio juniorky baton B – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Nikol Durczoková.
2. místo – duo juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová
5. místo – sólo kadetky baton B – Ema Volková
6. místo – sólo kadetky baton B – Dominika Sýkorová

DOLNOBENEŠOVSKÁ MEDAILE – DOLNÍ BENEŠOV: 3x zlato, 5x stříbro, 3x bronz
1. místo – sólo baton juniorky – Lenka Jeleňová
1. místo – sólo 2baton juniorky – Laura Kasperlíková
1. místo – trio baton juniorky – Nikol Durczoková, Tereza Mayerová, Alena Szvitková
2. místo – sólo pompom juniorky – Nikol Durczoková
2. místo – sólo baton kadetky – Vivien Valošková
2. místo – sólo 2baton kadetky  – Ester Ferencová
2. místo – duo baton kadetky – Ester Ferencová, Vivien Valošková
2. místo  – duo baton juniorky – Lucie Nováková, Natálie Šklíbová
3. místo – sólo pompom seniorky – Kristýna Kánová
3. místo – sólo 2baton juniorky – Tereza Galuszková
3. místo – duo baton seniorky – Soňa Macoszková, Barbora Dulawová