2018/2019

SEZÓNA 2018/2019

PRAHA – MISTROVSTVÍ SVĚTA – IFMS – 

HLUČÍN – MEMORIÁL OF JIŘÍ NECID – ČFMS – 1x zlato, 1x bronz
1. místo – miniformace juniorky baton – ITALY + POSTUP NA ME
3. místo – duo/trio seniorky pompom – Kristýna Kánová, Michaela Mlčáková
4. místo – sólo seniorky pompom Kristýna Kánová
9. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
10. místo – sólo seniorky pompom – Lucie Kuláková
11. místo – sólo seniorky baton – Romana Kováčíková

NÁCHOD – FINÁLE MČR „A“ – POMPOM – ČFMS – 1x stříbro

I. VICEMISTRYNĚ ČR –  miniformace juniorky pompom – THE RAVEN + POSTUP NA MS
4. místo – skupina seniorky pompom – DRACULA + POSTUP NA MS
6. místo – miniformace seniorky pompom – DEADPOOL
7. místo – sólo juniorky pompom Lenka Jeleňová + POSTUP NA MS
9. místo – miniformace kadetky pompom AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ
11. místo – duo/trio juniorky pompom – Sára Popovová, Lenka Jeleňová
15. místo – duo/trio juniorky pompom – Johanna Úradníková, Adriana Ledvoňová
16. místo – sólo kadetky pompom – Ema Volková
17. místo – sólo kadetky pompom – Wiktoria Poncza
23. místo – sólo seniorky pompom – Nikola Kosydarová

OSTRAVA – FINÁLE MČR „A“ – BATON – ČFMS – 1x zlato, 5x bronz

MISTRYNĚ ČR – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková + POSTUP NA MS
II. VICEMISTRYNĚ ČR- pódiová sestava juniorky baton DANCE WITH THE DRAGONS + POSTUP NA MS
II. VICEMISTRYNĚ ČR – pochodové defilé juniorky baton BEETHOVEN + POSTUP NA MS
II. VICEMISTRYNĚ ČR – duo kadetky baton – Natálie Paličková, Christina Stanieková + POSTUP NA MS
II. VICEMISTRYNĚ ČR – trio juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Mayerová, Tereza Galuszková + POSTUP NA MS
II. VICEMISTRYNĚ ČR – miniformace juniorky baton NATIVE WARRIORS + POSTUP NA MS
4. místo – pochodové defilé kadetky baton POMÁDA + POSTUP NA MS
4, místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková + POSTUP NA MS
5. místo – miniformace kadetky baton QUEEN OF LATIN + POSTUP NA MS
6. místo – pódiová sestava kadetky baton MEXICO + POSTUP NA MS
6. místo – duo juniorky baton – Lenka Jeleňová, Sára Popovová + POSTUP NA MS
7. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová + POSTUP NA MS
7. místo – trio juniorky baton – Alena Szvitková, Nikol Durczoková, Adéla Cieslarová
7. místo – duo seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková + POSTUP NA MS
9. místo – sólo kadetky 2baton – Vivien Valošková
9. místo – miniformace senioky baton THE MYSTERY OF NIGHT SKY + POSTUP NA MS
10. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková
12. místo – duo kadetky baton – Wiktoria Poncza, Hana Kozáková
14. místo – sólo kadetky baton – Natálie Paličková
22. místo – duo seniorky baton – Kristýna Kánová, Romana Kovačíková
26. místo – duo seniorky baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
28. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková

HRANICE – FINÁLE MČR „B“  ČFMS – 1x stříbro

2. místo – miniformace juniorky baton – Čardáš + I. WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES CUP
4. místo – sólo juniorky pompom – Johanna Úradníková + POSTUP NA I. EUROPEAN MAJORETTES CUP

STOCHOV – SEMIFINÁLE ČFMS

4. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková + POSTUP NA MČR
9. místo – sólo kadetky baton – Natálie Paličková + POSTUP NA MČR
10. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová + POSTUP NA MČR
12. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková + POSTUP NA MČR
19. místo – sólo kadetky baton – Dominika Sýkorová
21. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková + POSTUP NA MČR
25. místo – sólo juniorky baton – Karolina Krzanová
42. místo – sólo seniorky baton – Kristýna Kánová

BYSTŘICE – KVALIFIKACE ČFMS – 11x zlato, 6x stříbro, 1x bronz

1. místo – pódiová sestava kadetky baton – MEXICO
1. místo – pódiová sestava juniorky baton – DANCE WITH DRAGONS
1. místo – pochodové defilé kadetky baton – GREASE
1. místo – pochodové defilé juniorky baton – BEETHOVEN
1. místo – miniformace kadetky baton – QUEENS OF LATIN
1. místo – miniformace juniorky pompom – THE RAVEN
1. místo – miniformace seniorky baton – THY MYSTERY OF NIGHT SKY
1. místo – duo kadetky baton – Hana Kozáková, Wiktoria Poncza
1. místo – duo juniorky baton – Sára Popovová,  Lenka Jeleňová
1. místo – duo juniorky pompom – Sára Popovová, Lenka Jeleňová
1. místo – sólo littlekadetky baton – Bára Nováková

2. místo – miniformace juniorky baton – ITALY
2. místo – sólo kadetky 2baton – Vivien Valošková
2. místo – sólo kadetky pompom „B“ – Leona Beňková

2. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková

2. místo – sólo juniorky pompom B – Johanna Úradníková
2. místo – sólo kadetky pompom B – Leona Beňková
3. místo – sólo kadetky baton – Ema Volková
4. místo – sólo juniorky pompom – Lucie Kuláková
4. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková
4. místo – duo seniorky baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
5. místo – sólo juniorky baton – Karolina Krzanová
5. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
6. místo – sólo seniorky baton – Romana Kováčíková

O BOHUMÍNSKÉ SRDCE – 6x zlato, 13x stříbro, 7x bronz

1. místo – pódiová sestava juniorky baton – DANCE WITH THE DRAGONS
1. místo – miniformace juniorky baton – NATIVE WARRIORS
1. místo – miniformace juniorky pompom – THE RAVEN
1. místo- trio juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Galuszková, Tereza Mayerová
1. místo – sólo kadetky baton B – Natálie Paličková
1. místo – sólo kadetky pompom B – Ema Volková
2. místo – pódiová sestava kadetky baton – MEXIKO
2. místo – pochodové defilé juniorky baton – BEETHOVEN
2. místo – pódiová sestava seniorky pompom – DRACULA
2. místo – miniformace kadetky baton
2. místo – sólo kadetky 2baton – Vivien Valošková
2. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
2. místo – duo kadetky baton – Christina Stanieková, Natálie Paličková
2. místo – miniformace seniorky pompom – DEADPOOL
2. místo – duo seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
2. místo – sólo kadetky baton B – Dominika Sýkorová
2. místo – sólo kadetky pompom B –  Miriam Klimčíková
2. místo – sólo kadetky pompom B – Leona Beňková
2. místo – miniformace juniorky baton B – ČARDÁŠ
3. místo – sólo juniorky baton mladší – Lenka Jeleňová
3. místo – trio juniorky baton – Alena Szvitková, Adéla Cieslarová, Nikol Durczoková
3. místo – miniformace seniorky baton – THE MISTERY OF NIGHT SKY
3. místo – duo juniorky pompom – Lenka Jeleňová, Sára Popovová
3. místo – miniformace kadetky pompom – AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ
3. místo – sólo kadetky pompom B – Wiktoria Poncza
3. místo – sólo juniorky pompom B – Lucie Kuláková
4. místo – sólo juniorky baton starší – Laura Kasperlíková
4. místo – duo juniorky baton – Lenka Jeleňová, Sára Popovová
4. místo – duo seniorky baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
4. místo – sólo kadetky baton B – Ema Volková
5. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová
5. místo – miniformace juniorky baton – ITALY
5. místo – duo juniorky pompom – Adriana Ledvoňová, Johanna Úradníková
5. místo – sólo juniorky pompom B – Johanna Úradníková
7. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková
8. místo – sólo seniorky pompom – Nikola Kosydarová
8. místo – sólo juniorky baton mladší – Karolina Krzanová
8. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková
11. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
11. místo – sólo seniorky pompom – Kristýna Kánová
11. místo – sólo seniorky baton – Romana Kováčiková

DOLNÍ BENEŠOV – KVALIFIKACE ČFMS – 5x zlato, 3x stříbro, 10x bronz

1. místo – miniformace kadetky pompom AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ
1. místo – miniformace juniorky baton – NATIVE WARRIORS
1. místo – miniformace juniorky baton „B“ – ČARDÁŠ
1. místo – miniformace seniorky pompom- DEADPOOL
1. místo – duo/trio juniorky pompom – Johanna Úradníková, Adriana Ledvoňová
2. místo – skupina seniorky pompom – DRACULA
2. místo – duo/trio kadetky baton – Natálie Paličková, Christina Stanieková
2. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová
3. místo – duo/trio juniorky 2baton – Tereza Mayerová, Alena Szvitková, Tereza Galuszková
3. místo – duo/trio seniorky baton – Kristýna Kánová, Romana Kováčiková
3. místo – duo/trio seniorky 2baton – Laura Kasperlíková, Aneta Kováříková
3. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková
3. místo – sólo kadetky baton – Dominika Sýkorová
3. místo – sólo kadetky pompom –  Ema Volková
3. místo – sólo kadetky pompom „B“ – Miriam Klimčíková
3. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
3. místo – sólo juniorky pompom  – Lenka Jeleňová
3. místo – sólo seniorky pompom – Nikola Kosydarová
4. místo – sólo kadetky pompom Wiktoria Poncza
4. místo – duo/trio juniorky baton – Adéla Cieslarová, Alena Szvitková, Nikol Durczoková
7. místo – sólo seniorky baton – Kristýna Kánová
8. místo – sólo kadetky baton – Natálie Paličková

EXCELENT CUP – DOLNÍ BENEŠOV – 9x zlato, 14x stříbro, 10x bronz

1. místo – skupina juniorky baton – DANCE WITH THE DRAGONS
1. místo – skupina seniorky pompom – DRACULA
1. místo – miniformace juniorky baton – NATIVE WARRIORS
1. místo – miniformace juniorky pompom – THE RAVEN
1. místo – miniformace seniorky pompom – DEADPOOL
1. místo – sólo kadetky 2baton – Vivien Valošková
1. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
1. místo – sólo juniorky pompom B – Lucie Kuláková
1. místo – sólo kadetky baton B – Dominika Sýkorová
2. místo – miniformace kadetky pompom – AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ
2. místo – miniformace kadetky baton
2. místo – sólo kadetky pompom B – Ema Volková
2. místo – sólo juniorky pompom – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo seniorky pompom – Nikola Kosydarová
2. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
2. místo – duo/trio juniorky pompom – Lenka Jeleňová, Sára Popovová
2. místo – duo/trio juniorky pompom B – Johanna Úradníková, Adriana Ledvoňová
2. místo – duo/trio seniorky pompom – Kristýna Kánová, Michaela Mlčáková
2. místo – duo/trio seniorky 2baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
2. místo – sólo kadetky pompom B – Wiktoria Poncza
2. místo – duo/trio kadetky baton B – Hana Kozáková, Wiktoria Poncza
2. místo – duo/trio kadetky baton – Christina Stanieková, Natálie Paličková
2. místo – sólo kadetky baton B – Ema Volková
3. místo – miniformace seniorky baton – THE MISTERY OF NIGHT SKY
3. místo – miniformace juniorky baton B – ČARDÁŠ
3. místo – sólo seniorky baton – Aneta Kováříková
3. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová
3. místo – sólo kadetky baton – Vivien Valošková
3. místo – sólo seniorky pompom – Kristýna Kánová
3. místo – duo/trio juniorky 2baton – Alena Szvitková, Tereza Galuszková, Tereza Mayerová
3. místo – duo/trio seniorky baton – Aneta Kováříková, Laura Kasperlíková
3. místo – sólo kadetky pompom B – Miriam Klimčíková
3. místo – sólo kadetky baton B – Natálie Paličková
4. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
4. místo – duo/trio juniorky baton – Nikol Durczoková, Alena Szvitková,  Adéla Cieslarová
4. místo – duo/trio seniorky baton – Romana Kovačíková, Kristýna Kánová
5. místo – miniformace juniorky baton – ITÁLIE
5. místo – sólo seniorky baton – Kristýna Kánová
5. místo – sólo juniorky pompom B – Johanna Úradníková
5. místo – sólo juniorky baton – Karolina Krzanová
6. místo – duo/trio juniorky baton – Lenka Jeleňová, Sára Popovová
6. místo – sólo seniorky baton – Romana Kováčiková
7. místo – sólo seniorky baton B – Soňa Macoszková

POHÁR MORAVSKÉ OSTRAVY – 4x zlato, 3x stříbro, 2x bronz

1. místo – miniformace  juniorky baton – ITALY
1. místo – sólo kadetky baton B – Dominika Sýkorová
1. místo – sólo juniorky pompom B – Johanna Úradníková
1. místo – duo/trio juniorky pompom B – Johanna Úradníková, Adriana Ledvoňová
2. místo – duo/trio juniorky baton – Alena Szvitková, Nikol Durczoková, Adéla Cieslarová
2. místo – sólo kadetky baton B – Ema Volková
2. místo – sólo kadetky pompom B – Miriam Klimčíková
3. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
3. místo – sólo kadetky pompom B – Ema Volková
4. místo – sólo juniorky baton – Laura Kasperlíková
4. místo – duo/trio seniorky baton – Kristýna Kánová, Romana Kováčiková
4. místo – sólo seniorky pompom – Nikola Kosydarová
5. místo – sólo juniorky baton – Lenka Jeleňová
9. místo – sólo juniorky pompom – Nikol Durczoková
9. místo – sólo seniorky pompom – Kristýna Kánová
11. místo – sólo juniorky pompom  – Lenka Jeleňová
12. místo – sólo juniorky pompom – Lucie Kuláková
13. místo – sólo seniorky baton – Romana Kováčiková
14. místo – sólo seniorky baton senior – Kristýna Kánová

MIKADO OPEN – KARVINÁ: 9x zlato, 9x stříbro, 6x bronz

1.místo – sólo kadetky baton mladší – Vivien Valošková
1.místo – sólo kadetky 2baton – Vivien Valošková
1.místo – sólo seniorky baton mladší – Aneta Kováříková
1.místo – duo/trio kadetky baton – Natálie Paličková, Christina Stanieková
1.místo – duo/trio juniorky 2baton – Tereza Mayerová, Alena Szvitková, Tereza Galuszková
1.místo – duo/trio seniorky 2baton – Laura Kasperlíková, Aneta Kováříková
1.místo – miniformace kadetky pompom – Ať žijí duchové
1.místo – miniformace juniorky baton – Native Warriors
1.místo – miniformace juniorky pompom – The Raven
2. místo – sólo juniorky pompom mladší – Lenka Jeleňová
2. místo – sólo juniorky baton střední – Karolina Krzanová
2. místo – sólo juniorky baton starší – Laura Kasperlíková
2. místo – sólo seniorky pompom – Nikola Kosydarová
2. místo – duo/trio juniorky baton – Adéla Cieslarová, Nikol Durczoková, Alena Szvitková
2. místo – miniformace kadetky baton – Queens of Latin
2. místo – miniformace juniorky baton – Italy
. m2. místo – miniformace seniorky baton – The mystery of night sky
2. místo – miniformace seniorky pompom – Deadpool
3. místo – sólo seniorky baton mladší – Kristýna Kánová
3. místo – sólo juniorky 2baton – Laura Kasperlíková
3. místo – duo/trio kadetky baton – Wiktoria Poncza, Hana Kozáková
3. místo – duo/trio juniorky pompom – Lenka Jeleňová, Sára Popovová
3. místo – duo/trio seniorky pompom- Michaela Mlčáková, Kristýna Kánová
3. místo – duo/trio seniorky baton – Laura Kasperlíková, Aneta Kováříková
4. místo – sólo kadetky pompom – Ema Volková
4. místo – sólo kadetky baton mladší – Natálie Paličková
4. místo – sólo juniorky baton střední – Lenka Jeleňová
4. místo – sólo seniorky pompom – Kristýna Kánová
4. místo – sólo seniorky baton mladší – Romana Kováčiková
4. místo – duo/trio juniorky baton – Lenka Jeleňová, Sára Popovová
4. místo – miniformace juniorky baton – Čardáš
5. místo – sólo kadetky pompom – Wiktoria Poncza
5. místo – sólo juniorky pompom mladší – Nikol Durczoková
5. místo – sólo juniorky pompom starší – Lucie Kuláková
5. místo- duo/trio juniorky pompom – Adriana Ledvoňová, Johanna Úradníková
6. místo – sólo kadetky pompom – Leona Beňková
6. místo – sólo kadetky baton mladší – Ema Volková
6. místo – sólo juniorky pompom starší – Johanna Úradníková
7. místo – sólo kadetky pompom – Miriam Klimčíková
7. místo – sólo kadetky baton mladší – Dominika Sýkorová
7. místo – sólo seniorky baton starší – Soňa Macoszková
7. místo – duo/trio seniorky baton – Kristýna Kánová, Romana Kováčiková